Harry Potter Kamera Arkası: Filmin Bilinmeyen Görüntüleri

 Harry Potter Kamera Arkası: Filmin Bilinmeyen Görüntüleri

Harry Potter kamera arkası görüntüleri izleyicilerinin en çok merak ettiği ve aradığı konulardan bir tanesidir. Film ilk olarak 2004 yılında yayınlanmış ve toplamda 5 adet seri halinde sinema perdelerinde gösterime girmiştir. Film fantastik kategoride olduğu için Harry Potter filminin kamera arkasında ki görüntüleri merak uyandırmaktadır.

Filmin hikayesi küçük Harry’nin kendinde olan değişikliğin farkına varması ile başlar. Ailesini çok küçük yaşta iken kaybeden Harry akrabalarının yanında yaşamaktadır. Kendinde olan değişikliği fark etmesi akrabaları ile gittiği hayvanat bahçesinde gerçekleşmektedir. Herkesin korkarak uzak durduğu yılan ile konuşan Harry şaşkınlıklar içerisindedir.

Bu fantastik başlangıca sahip filmin google gibi arama motorlarında en çok aranan bilgileri ise Harry Potter kamera arkası görüntüleridir.

Sizler için bir çok filmin ve dizinin kamera arkası eğlenceli görüntülerini yayınlayacağız. Bizlere destek olmak için lütfen konunun altında bulunan yorum bölümüne yorum yazmayı unutmayın.

Ayrıca Söz Kamera Arkası videolarını görüntüleyebilirsiniz.

Videolar ;

Nerede bu kuleler dağlar taşlar nerede.. 🙂

Filmde gördüğümüz canavarlar ile alakalı kamera arkası görüntüleri ;

Filmde gördüğümüz en komik sahneler kamera arkasında daha da komik haller alabiliyor.

Masal kitaplarından alıntılanan Harry Potter filminin serisini yıllarca aileniz ve çocuklarınızla severek izlemişsinizdir. İzlediğiniz bu videolar aslında filmin ne kadar zor ortamlarda ve şartlarda çekildiğinin kanıtıdır.

Küçücük bir çocuk iken çekilen bu filmin başrol oyuncusu Harry’nin de çok yorucu dakikalarını almıştır. Başrol oyuncusunun diğer filmlerinde ne kadar büyüdüğünü görebiliriz. Hatta bir dönem filmin seyircileri neden çocuk kalmadığını bile sorgulamış ve komik yorumlara sebep olmuşlardır.

Filmle alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesi de stüdyo ortamı ve kurulan yerler. Üst tarafta izlediğiniz videoların harici şimdi görselleri sizler için yayınlıyoruz.

Stüdyo Görselleri;

harry potter çekildiği yerler
kamera arkası görüntüleri
harry potter uçan arabasının görüntüsü
harry potter kullanılan araçlar

En son resimde de gördüğünüz gibi filmin bir de müzesi bulunmaktadır. İçerisinde film esnasında kullanılan araçlar, malzemeler, kıyafetler ve çekim araçları bulunmaktadır. Filmin seyircileri bir çok kez ziyaret etmiş ve müzenin her ülkeden ziyaretçisi bulunmaktadır.

Kaynak: Google ve Youtube


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın