Aras Kargo Bayilik Şartları Hakkında

 Aras Kargo Bayilik Şartları Hakkında

Celal Aras tarafından 1979 yılı içerisinde Aras kargo dağıtım ve pazarlama şirketi olarak açılmış o günden günümüze emin adımlarla gelmiştir. Tecrübeli kadrosu ve kargosuna kattığı genç arkadaşları ile sektörde liderliğini en üst seviyelere çıkarmıştır. 10 bin kişiye yakın uzman kadrosu ile her ay 12 milyon kişiye, kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. 1994 yılı içerisinde sektöre ilk acente sistemini getirerek ve çıkan sıkıntıları çözerek sektörde en çok tercih edilen bayilik ağına sahip olmuştur. Aras kargo bayilik başvurusu yaparak sizde bu sektöre yatırımlarınızı yapıp karşılığını en kısa sürede alabilirsiniz.

Kargo Hizmeti

Aras kargo, firmasına ait günaydın kargo hizmetiyle ülkenin birçok noktasına ertesi gün saat 10.00’a kadar kargolarını teslim sözü vermiş ve verdiği sözü tutmuştur. Uçak kargo hizmetiyle de ülkenin en uzak noktalarına bir gün içerisinde teslimat yapmıştır.

aras kargo bayilik

Ayrıca Kuru Temizleme Bayilik – Franchise Başvuru adlı konuyu da inceleyebilirsiniz.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Aras kargo bayilik için başvuran yatırımcıların bu işi uzun süre yapması gerekmektedir. Kısa süre zarfında kapanması halinde prestij kaybına sebep olacağı için Aras kargo yetkilileri bayilik konusunda adayların hedeflerini dikkatlice dinlemektedir.

Aras kargo bayilik için başvuran yatırımcıların isim hakkına sahip olabilmesi için sermayeye ihtiyaçları olacaktır. Aras kargo isim hakkı 30.000 TL ile 65.000 TL arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Bu bilgilerin güncellenmiş hallerini Aras kargo bayilik görüşmesi sürecinde öğrenebilirsiniz. İsim hakkının yanında Aras kargo bayilerinden teminat mektubu da alınmalıdır. Yatırım bedeli açılacak bayinin konumuna, büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak yatırım bedeli ise yaklaşık 60.000 TL ile 155.000 TL arasında değişmektedir.

Bayilik başvurusunda bulunan yatırımcılardan istenen bir diğer husus ise bayiliğin araç ve yaya bakımından işlek bir konumda olması gerektiğidir. Bayilik başvurusu yapmak isteyen yatırımcıların “Acentelik Başvurusu” adı altında formu doldurmaları gerekmektedir. Bayilik açacak kişilerin müşteri memnuniyeti ve personel yönetimi konularında deneyimli olmaları gerekmektedir. Marka imajına zarar vermemek için girişimcilere büyük işler düşmektedir.

Aras Kargo Bayiliği Karlı Mıdır?

Kargo bayilikleri artış göstermekte ve yüksek talep görmektedir. Aras kargo bayilikler vererek marka bilinirliği konusunda rakiplerini bir tık geride bırakmaya devam etmektedir. Türkiye’de birçok ile dağılan bayilik ve çalışanları ile operasyonel anlamda karlılık göstermektedir. E-ticaret sitelerinin son yıllarda artış göstermesi ve çok talep edilmesi ile kargo ücretlerindeki paket ağırlığı ve mesafeye göre farklılık göstermesi Aras kargo bayisi olmanın karlılığını arttırmıştır. Aras kargo firma yetkilileri ile görüşmelerinizde tüm kriterleri netleştirerek karınızı belirleyebilirsiniz.

Aras kargo bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.

Aras Kargo iletişim İçin Genel Müdürlük

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık/İstanbul

Genel Müdürlük Telefon: 0 (216) 538 55 00

Müşteri Hizmetleri: 444 25 52


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın