E-Bebek Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

 E-Bebek Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

E-bebek, 2001 senesinde Halil Erdoğmuş tarafından Türkiye merkezli kurulmuş bir bebek mağazasıdır. Esasında yeni baba olmuş olan Halil Erdoğmuş, ebeveynlerin bebek bakımı ile ilgili bilgilenmesi için site kurmuştur. Fakat sonrasında işler daha da gelişmiş ve ürünlerin hızlı, pratik, uygun şartlarda temin edilebilmesini sağlayan online bebek mağazası olmuştur. Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini de elinde bulundurur. Online mağazasında belirli bir başarıyı yakaladıktan sonra fiziki olarak da mağaza açmıştır ve günümüzde çok sayıda ilde mağazası vardır. Click to brick iş modelini uygulayan nadir şirketlerden biridir. E-bebek bayilik verilmediği gibi yakın tarihte de böyle bir sisteme geçilmesi gündemde yoktur.

E-Bebek Bayilik Şartları Nelerdir?

Firmanın herhangi bir bayilik şartı yoktur. Bunun nedeni ise, E-bebek firmasının bayilik konsepti ile hizmet vermemesidir. Fakat E-bebek firmasına bayilik başvurusu yapmak isterseniz beklemeniz gerekmektedir. Bir gün bayilik verilirse başvuru yapmak isteyen bireylerin sağlamaları gereken genel şartlar aşağıdaki gibidir:

  • Başvuru sahibinden güçlü bir yatırım sermayesinin ve büyük metrekareye sahip mağazayı yönetim kabiliyetinin olması istenecektir.
  • Ticari açıdan bayi başvurusu yapacak olan bireyin önünde herhangi bir engel olmamalıdır. Ticari sicili temiz olmalı, yönetim ve sektör tecrübesi bulunmalıdır.
  • E-bebek tarafından istenecek olan teminatın gösterilebilmesi ve banka sicil problemi yaşamaması gereklidir.
  • Açacağınız bayilerde sadece E-bebek tarafından temin edilen ürünlerin satışını yapabilirsiniz.
  • E-bebek firmasının da desteği ile personel eğitimi ve gerekli ekipmanların temini tamamlanmalıdır.

2020 E-Bebek Franchise Bedeli Ne Kadar?

E-bebek mağazası franchising anlaşması yapmadığı için franchise bedeli olarak bir miktar belirtmek mümkün değildir. Fakat çocuk ve bebek ürünleri satan firmaların ortalama franchise bedellerine bakıldığında, sizlere 100.000-400.000 TL aralığında bir bedel çıkartılacaktır. Bayi modeline, mağazanın hizmet vermeye hazır hale getirebilmesi için gerekli maliyete göre bu tutarda değişiklikler olur.

E-Bebek Bayilik Nasıl Alınır?

E-bebek bayiliği almak için doğrudan firmanın yetkilileri ile iletişime geçilmelidir. Firma kapsamında özel olarak bayilik konusu ile ilgilenen bir departman yoktur. Firma mağazalarının çoğunluğunu kendi bünyesinde açmayı tercih eder. Bunun nedeni ise, E-bebek kalitesinde düşüş yaşama olasılığını göze almak istememeleridir. Yakın zamanda da bayilik ya da franchise girişim planı yoktur. Yine de bayilik konusu firma ile görüşmek isterseniz; öncesinde randevu alınarak genel merkez ile görüşebilirsiniz. Genel merkezin adresi; İçerenköy Mahallesi Değirmen Yolu Caddesi No:37 Daire:6 34752 Ataşehir/İstanbul’dur. Bayilik konusunu telefonla görüşmek isteyenler ise, 0216 325 11 11 numaralı genel merkez numarasını aramalıdırlar.

E-Bebek’in Kaç Tane Bayisi Var?

E-bebek bayi sayısı, 177’dir. Türkiye’de 56 şehirde bayisi vardır. En fazla E-bebek bayisi olan şehir İstanbul’dur. Ayrıca E-bebek firması günümüzde 11 farklı ülkeden de sipariş almaya başlamıştır. ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, İsviçre, Danimarka, Hollanda ve Azerbaycan’dan sipariş alarak hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir. E-bebek mağazalarının her biri E-bebek firmasının kendi bünyesinde kurulan mağazalardır. Dolayısı ile ticari faaliyet gösteren şahıslara ait herhangi bir bayisi yoktur.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

E-bebek müşteri hizmetleri telefon numarası, 0216 325 11 11’dir. İletişime geçebileceğiniz fax numarası ise, 0216 428 33 54’tür. Resmi web sitesi; https://www.e-bebek.com/ adresidir. E-bebek bayilik vermediği için bayilik ile ilgili konularda yetkililerle iletişime geçtiğiniz takdirde olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. Ancak e-bebek firmasının ürünleri ve mağazaları ile ilgili istek, şikayetler için irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıca bir önce paylaşılan Turkcell Superonline Bayilik – Franchise Bedeli hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın