Tudors Bayilik Başvurusu Hakkında ve Şartlar

 Tudors Bayilik Başvurusu Hakkında ve Şartlar

Tudors, 1998 yılında perakende sektörüne girerek, ilk aşamada İstanbul odaklı çalışmasına rağmen, kısa sürede Türkiye’de gömlek pazarında tanınan ve önemli bir aktör haline geldi. Son 2 yıl içerisinde Dünyanın en önemli gömlek markası olma hedefi ile birlikte, yurt dışında da mağazalaşmaya başladı. Kısa sürede en çok tanınan markalar arasındaki yerini almayı başardı. Günümüzde Tudors, lider olma yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerlemektedir. Tudors bayilik başvurusu yapmanız demek sizin de bu ilerlemeye dahil olmanız demektir.

Toplam 176 adet mağazasıyla hizmet veren Tudors, tüketici isteklerini modern mağazacılık anlayışı içinde karşılamaya çalışarak sürekli yenilenmek, devamlı hizmet kalitesini arttırmak ve en yüksek müşteri memnuniyetine ulaştırmayı hedeflemektedir. Global marka haline gelme yolunda hızla ilerlerken, kaliteli hizmet anlayışı, bu amacımızda ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı, ölçme – iyileştirme mekanizmalarını kullanan, sürekli gelişimle organizasyon yapısını dinamik tutan yüksek kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır.

Ayrıca Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Hakkında bilgi alabilirsiniz.

NedenTudors Bayilik Başvurusu Yapmalıyım?

Tudors Bayilik başvurusu yapmanın en önemli avantajları arasında, kaliteyi felsefe edinmiş, durmadan büyüyen ve pazar payını arttıran, rekabetçi bir güven markası ile çalışma ve zaman, maliyetten gibi unsurlardan tasarruf etme fırsatı yer almaktadır.

Hem Türkiye içerisinde, hem yurtdışında büyümeye ve pazardaki payını artırmaya devam eden bu firma ile Tudors bayilik başvurusu yaparak, Türkiye’nin güvenli markaları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Bugün 14 ülkede mağazamız Tudors bayrağı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bayilerimizden biri olup, dünya çapında faaliyet gösteren, modern, yenilikçi markamızın parçası olabilirsiniz ve bizimle büyüyebilirsiniz.

Herkese uygun kaliteli ürün politikasıyla öne çıkan Tudors, bayilik ile ilgilenen siz girişimcileri bizimle büyümeye davet ediyor. İsterseniz siz de bu büyüyen canlı organizmanın bir parçası olabilir, uluslararası kalitede büyümeye canlı tanık ve ortak olarak başarıyı bizimle yakalayabilirsiniz.

Eğitim ve Destek

Dünya markası olma yolunda ilerlerken; proje eğitimi, personel eğitimi, pazarlama eğitimleriyle, bayilik almak isteyen, girişimci ruha sahip işbirlikçilerimizin bu süreçte destekçisi oluyoruz.

Tudors Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Linkte mevcut Tudors Bayilik başvurusuforumunu doldurarak, bayilik sistemi için kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Böylece işbirlikçilerimiz arasında yerinizi almak için ilk adımınızı atmış olursunuz. Başvurunuzu aldıktan sonra detaylı bilgi için Tudors marka temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Tudors bayilik başvurusu için belli şartlar bulunmaktadır bu şartların sağlanması dahilinde, bayilik başvurusu yapacak kişi veya kişiler arasında anlaşma yapılmaktadır. Anlaşma üzerinde mutabık olunması halinde gerekli işlemlere başlanması söz konusu olacaktır.

Yasal Uyarı: Başvuru sahibi ve Tudors  arasında her iki tarafça imzalanan yazılı bir anlaşmaya girilmedikçe, başvuru sahibi ve Tudors arasında herhangi bir tür yasal veya adil bir ilişki veya herhangi bir yükümlülük söz konusu değildir.

Tudors Bayilik Başvurusu Formu için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri :

TELEFON

0 850 333 83 77

GENEL MÜDÜRLÜK

Cemal Ulusoy Cad. No:13 Basınexpress Yolu Yenibosna B.evler / İSTANBUL


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın