Terra Pizza Bayilik Şartları Hakkında

 Terra Pizza Bayilik Şartları Hakkında

Terra Pizza Bayilik, Türkiye de ki ilk şubesini 1995 yılında İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitlerinde açtı. Hizmette alışılmışın dışına çıkarak, pizza severleri parça pizza sunumları ile tanıştırdığından bu yana 44 ilde 140’a varan restoranlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Yirmi beş yıldır hizmet sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Pizza Pizza, geniş kapsamda büyüyüp gelişerek kurumsallaşma sürecine girerken ismini Terra Pizza olarak yeniledi.

Binin üzerinde çalışan sayısına sahip Terra Pizza, Ege bölgesinde Pazar lideri olarak hizmet veren ve sektörde en büyük Pazar zincirine sahip 2. Firma olarak gösterilmektedir.

Sektöre Getirdiği Yeniliklerle dikkat çekmeyi başaran Terra Pizza, parça pizza konseptini pizza severler le tanıştıran ve 30 dk da paket servisi verme garantisi sunan ilk marka olmasının yanı sıra, pizzacılık sektöründe ilk defa çağrı merkezi hizmeti vererek  telefonla sipariş alan bir firmadır.

Önümüzdeki 3 yılda yatırımlarına devam ederek restoran sayısının 350 ye ulaşmasını hedefleyen Terra Pizza Bayilik, geçmişten buyana sektörde yaptığı yenilikçi hizmet anlayışı ile ilklere imza atarak  başarılarına devam etmektedir.

Terra Pizza Misyon Ve Vizyonu

Kaliteli ve Lezzetli pizzalarla pizza severler’i  tanıştırmak ve bir arada bulundukları anlara keyif katarak birlikteliği ve paylaşmayı artıran bir marka olma misyonu taşımakta olan Terra Pizza; Vizyon olarak da müşterilere, tedarikçilere ve yatırımcılara değer katabilen, Türkiye de hızlı büyüme gücüne sahip  pizza zinciri olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Tudors Bayilik Başvurusu Hakkında ve Şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Terra Pizza Bayilik Alma Hakkında

Franchising sistemiyle ilk şubesi 1997 yılında açılan Terra Pizza Bayilik sayılarını arttırarak büyümeye devam ediyor.

Sizde Franchise sistemiyle bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Terra Pizza Web sitesi üzerinden ön başvuru formunu doldurarak kolaylıkla başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Başvurunuz istenilen kriterler doğrultusunda incelemeye alınır ve uygun görülen adaylar birebir görüşmeye davet edilir. Bu görüşmede finans, yönetim ve operasyonel konularda tecrübeleriniz değerlendirmeye alınır.
  • Görüşme esnasında adaylar yatırım maliyetleri, verilecek eğitimler, ödemeler, şirketin çalışma şekli, bölge seçimi ve temin edilecek destekler hakkında bilgilendirilir. Bunun ardından adayın çalışacağı bölge ile ilgili iş planı hakkında yönetime ayrıntılı sunum yapması beklenir.
  • Adayın sunumu olumlu değerlendirildiğinde ön protokol hazırlanarak aday ile yönetim arasında bir ön anlaşmaya imza atılır. Ardından franchisee sözleşmesi imzalanır.
  • İmza işlemleri bittikten sonra 3 aylık bir eğitim süreci bulunmaktadır. Terra Pizza Eğitim Departmanı tarafından verilen eğitimlerde firma hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler verilmektedir. Eğitimler teorik ve uygulamalı olarak 2 aşamada verilir. Eğitimden sonra yapılacak değerlendirme sınavında başarılı olan adaylar Terra Pizza Bayilik hizmeti vermeye hak kazanarak sertifikalarını almaktadır.
  • Şubenin açılacağı alanın kiralama çalışması Terra Pizza tarafından gerçekleştirilir. Uygun bulunan yer için kira sözleşmesi yapılır. Ardından Terra Pizza Mimari Ekibinin çizeceği restoran projesinin mimari çalışmaları başlatılır. Ardından şube konseptine uygun ekipmanlar tedarik edilir ve şubeye gönderilir.
  • Şube operasyonel süreci işletebilecek gerekli personel alımı gerçekleştirildikten sonra şube açılışı gerçekleşir.

Terra Pizza bayilik için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri :

Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A/5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL

Telefon

0216 472 26 26


Yapılan Yorumlar
  • Ejder dedi ki:

    Galatasaray sayesinde tanıdık ismini duyduğum günden bu yana hiç dışarıda bayisini görmedim

Bir Yorum Yapın