Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Hakkında

 Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Hakkında

Her alanda gereksinim duyduğumuz kargo hizmetleri, ülke ekonomisine sağladığı katkı ve yarattığı istihdam olanakları sayesinde en önemli sektörler arasında yer almaktadır. Türkiye’de 1982 yılında kurularak ilk özel kargo şirketi olma özelliğini barındıran Yurtiçi Kargo, sağladığı müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hizmet kalitesi anlayışı ile faaliyetlerini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Ülkemizde her bölgeye hizmet sağlayan Yurtiçi Kargo; 17 Bölge Müdürlüğü, 900’ü aşkın bayi sayısı, 33 Aktarma Merkezi ve 5000’den fazla araç hizmetiyle hızla büyümeye devam eden lider bir şirket konumundadır. Yurtiçi Kargo bayilik hizmetleri vererek geniş bölgelere dağılan bayi ağını, her geçen gün ileriye emin adımlarla taşımaktadır.               

Yurtiçi Kargo ve Hizmetleri

Yurtiçi Kargo bayilik , sunduğu hizmetler sayesinde müşterilerine çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Genel itibariyle, şehirler arası kargo taşımacılığı yaparak adresten alım, adrese teslim hizmeti sunmaktadır. Uluslararası kargo taşımacılığı hizmeti de vererek dünya standartları seviyesine ulaşmıştır. Bu hizmetleri sağlarken, kullandığı gelişmiş bilgi teknolojileri sistemleri sayesinde çevrimiçi kargo takip hizmetleri, ambalajlama sistemleri, el terminali gibi birçok olanak sağlayarak, müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Aynı zamanda Özel Hizmetler ve Çözümler  başlığı altında da hizmetler sunmaktadır.

Özel Çözüm ve Hizmetler

  • Askılı Taşımacılık
  • Sektörel Hizmetler
  • Uydu Şube
  • Teslim Raporlama
  • Çift Yönlü Kargo
  • Paletli taşıma
  • E-Ticaret
  • Self – Servis
  • Tahsilatlı Gönderi

Kendi işletmelerine Yurtiçi Kargo bayilik alarak sahip olmak isteyen kişiler, öncelikle bayilik alacağı firma faaliyetlerini iyi tanıması ve istenen şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca Aras Kargo Bayilik Şartları Hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Bayiliği Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

Yurtiçi Kargo, ülkemizin her bölgesinde faaliyetini sürdürebilmek için stratejik konumlandırılmış bayiler ve acenteler ile hizmet sunmaktadır. Bu nedenle bayisi bulunmadığı bölgelerde de kargo hizmetlerini, amacına uygun şekilde gerçekleştirebilmek için bayi işletmelerine çok fazla ihtiyaç duymaktadır.

Yurtiçi Kargo bayilik alarak iş kurmak isteyen ya da karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimciler için dönemlik olarak belirli duyurular yapmaktadır. Genel itibariyle kabul edilen bayilik işletmecilerine, işletme eğitimi verir devamında ise staj işlemleri gerçekleşir. Sahip olunan dükkân ya da işletme mevki alanı değerlendirmesi sonucu uygun görülen adaylar işletme hakkını kazanır. Ancak bölge, filo durumu ve yatırım yaklaşımına göre çok fazla değişkenler bulunmasından dolayı bayilik ücreti ya da bayilik işlemlerinde ki şart durumları tam anlamıyla ne yazık ki belli değildir. Bu nedenle telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim kurulması gerekmektedir. Bu sayede ön bilgi alınabilir ve yetkili kişilerce görüşmeler gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda ilgili bölge müdürlükleri ile görüşmeler gerçekleştirilmesi halinde de gerekli yönlendirmeler ve bilgiler tarafınıza iletilir.

Yurtiçi Kargo bayilik için buraya tıklayınız.

Yurtiçi Kargo Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza No.17-19 Maslak Sarıyer / İSTANBUL

Telefon: 0212 365 23 65              


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın