Turkcell Superonline Bayilik – Franchise Bedeli

 Turkcell Superonline Bayilik – Franchise Bedeli

Turkcell Superonline, 2004’de İstanbul merkezli olarak Turkcell’in hayata geçirdiği ve telekomünikasyon hizmeti veren bir şirkettir. Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı ile fiber internet hizmeti verir. Şirketin faaliyetlerindeki kilit isim, Murat Erkan’dır. Kendi altyapısını kullanması, Türkiye’de pazar payı en yüksek telekomünikasyon şirketi olan Turkcell’e ait olması sebebi ile rakiplerinden sıyrılmayı başarmış bir firmadır. Turkcell Superonline bayilik alarak fiber internet hizmeti verebilirsiniz.

Verdiği hizmetler şu şekildedir;

  • Ses
  • Veri
  • Genişbant internet erişimi
  • Toplu ses taşıma
  • Kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değer servisler gibi alanlardır.

Turkcell Superonline Bayilik Şartları Nelerdir?

Superonline bayiliği şartları aşağıda verilmiştir:

  • Superonline’ın hedefi Türkiye’nin her yerine sınırsız fiber kablosuz elektrik götürmek olduğu için bayilik verirken de kalabalık nüfusun olduğu şehirlere öncelik verir. Superonline’ın değerlendirme kriterleri kapsamında, kalabalık insan nüfusuna sahip olan bayilerin başvuruları olumlu sonuçlandırılır.
  • Bayilik alınabilmesi için teminat gösterilmelidir.
  • Başvuru sahibinin ticari sicilinin bozuk olmaması gerekir.
  • Turkcell Superonline ile yapılacak olan sözleşme kapsamında faaliyet gösterilmesi ve belirli periyotlarda denetlenmenin de kabul edilmesi gereklidir.

2020 Turkcell Superonline Franchise Bedeli Ne Kadar?

Turkcell Superonline, bayilik başvurusu yapanlara ARGE, ekipman desteği, pazarlama, proje desteği, personel eğitimi ve insan kaynakları, işveren ve çalışan sorumluluğu, müşteri ilişkileri yönetimi, kalite kontrol, teknik servis gibi alanlarda gerekli destekleri sağlar. Franchise için başlangıç bedeli 3.500 Dolar ve yatırım bedeli de 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Ortalama kar olarak belirlenen oran ise, %10’dur.

Turkcell Superonline Bayiliği Nasıl Alınır?

Turkcell Superonline bayiliği almak için Turkcell Superonline’ın şartlarını sağlayan bir bayi bulunmalıdır. Ardından https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet/bayilik-talebi linkindeki form doldurulmalıdır. Bu formda ad, soyad, il, ilçe, telefon ve e-posta bilgileri yer alır. Bayilik talebi gönderildikten sonra Superonline firma ile iletişime geçer. Değerlendirme kriterleri doğrultusunda eğer franchise kriterlerine uygun görülürseniz; bayilik başvurunuz onaylanacaktır.

Telefon üzerinden veya Turkcell Superonline Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek de bayilik başvurusu iletilebilirsiniz. 0850 229 00 00 numaralı Genel Müdürlük numarası üzerinden bayilik için görüşme yapılabilirsiniz. Ayrıca daha önceden randevu alınması şartı ile Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe/İstanbul adresi ziyaret edilerek de bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline’ın Kaç Tane Bayisi Var?

Turkcell Superonline bayi sayısı, sadece İstanbul’da 37 adettir. Ancak Turkcell grubuna ait bir şirket olduğu için bazı Turkcell bayileri de Superonline hizmeti sunar. Turkcell Superonline’ın engelsiz erişim imkanı sunan mağazalarının sayısı, 1.208’dir. 77 şehirde 35.000 km’den fazla uzunluğa sahip bir altyapısı bulunduğu için bayi başvurularında önceliği bu şehirlerdir. Özellikle ilk hedefi İstanbul içerisindeki bayilerinin sayısını artırmaktır. Sadece bu yıl içerisinde İstanbul’daki bayilerine 35 tane daha eklemeyi hedefler. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da hizmet verir ve 5 tanesi Avrupa sınır geçişi olmak üzere 11 adet yurt dışı çıkışı vardır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri telefon numarası, 0850 222 1 222’dir. Superonline ile iletişime geçerek şikayet veya taleplerini iletmek isteyenler, https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet linki üzerinden formu doldurmalıdır. Alternatif olarak https://partner.turkcell.com.tr/ContactUs.aspx linki üzerinden doldurulacak olan form ile sadece Turkcell ana bayileri değil, Turkcell Superonline bayileri de şirket ile iletişime geçebilir. Bayilik başvurusu ya da bayilik iptali ile ilgili konularda belge gönderimi için kullanılacağınız fax numarası, 0850 229 75 75’dir.

Ayrıca Turkcell Bayilik Alma Şartları ve Fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın