Kuru Temizleme Bayilik – Franchise Başvuru

 Kuru Temizleme Bayilik – Franchise Başvuru

Son yıllarda hayat pek çok yönden değişirken ihtiyaçlarda bu doğrultuda değişmektedir. Bu ihtiyaçlardan biri ise kuru temizleme hizmetleri olmaktadır. İş hayatının çok yoğun geçmesi, bazı lekelerin farklı çözümler ile temizlenmesi gibi durumlar göz önüne alındığında talep her geçen gün artmaktadır. Zaman çok değerlidir ve kıyafetlerin temizlenmesi ise uzun zaman alabilmektedir. Bunun yerine bu alanda uzman kişilerden yardım alınmaktadır. Artan talepler çok yakın bir şekilde incelendiğinde kuru temizleme bayilik almak için büyük bir ilgi meydana gelmiştir.

Kuru temizleme sektöründe hizmet veren pek çok firma bayilik hizmeti vermektedir. Süreç ise şu şekilde olmaktadır. Belli bir ücret karşılığında firmanın konseptini satın alarak uygun bir dükkanda hizmet vermeye başlanabilmektedir.

kuru temizleme bayiliği nasıl alınır

Bayilik Veren Firmalar ve Aradıkları Özellikler

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar yer almaktadır. Kaliteli hizmetleri ve müşterilerinin aradığı niteliklere sahip olmaları yönleri ile de dikkat çekmektedir. Kuru temizleme bayilik veren firmaların başında Eco Wet Clean Kuru Temizleme gelmektedir. Doğa dostu yöntemler ile biyodeterjanlar kullanılarak kıyafetler temizlenmektedir. Eğer bayilik almak isterseniz yatırım yapılması gereken sermaye 195000 TL’dir. 6 ay kadar bir süre sistemin kurulması için gerekmektedir. Aranan özellikler ise en az 50 m2 bir dükkan alanıdır ve ayrıca yatırımcı ile firma birlikte seçecektir.

Bu alanda dikkat çeken başka bir firma ise Legendry Kuru Temizleme’dir. 2016 yılında kurulmuştur ve bayilik vermektedir. Merkezi İzmir’de bulunan firmanın sermaye olarak sizden en az 25000 TL istemektedir. İzmir için ise 29000 TL olarak belirtilmektedir. Bir ay içerisinde şube kurulumu tamamlanabilmektedir. Türkiye’nin her noktasına bayilik açmak isteyen herkes iletişime geçebilir.

Dry Clean Bank Kuru Temizleme firması da bayilik vermektedir. 1984 yılından itibaren hizmet veren firma 175000 TL sermaye istemektedir. İsim hakkı için istenen ücret ise 20000 TL’dir. Aradıkları özellikler ise en az 60 m2 dükkan olmalıdır. 100 m2’ye kadar büyüklüğü değişebilmektedir. Alışveriş merkezinde ya da cadde üzerinde olması gerekmektedir.

Bayilik Veren Başka Firmalar Var Mı?

Bu üç firmanın yanında Tekno Dry Kuru Kuru Temizleme, Dry Clinic Kuru Temizleme, Ecoclean Bayilik, Aytem Kuru Temizleme, Dr. Wet Clean ve çok daha fazlası yer almaktadır. Şartlar firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Kuru temizleme bayilik almayı düşünen kişiler için kendileri için en uygun olan firmayı bulabilirler. Şartlar ve süreç iyi bir şekilde değerlendirilir ise bir ile iki yıl arasında yatırılan sermaye geri kazanılabilmektedir. 

DRY CLEAN bayilik başvurusu için burayı tıklayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın