Yürüyerek Para Kazanmak

 Yürüyerek Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazanmak

Günümüz şartlarında para kazanmanın farklı alternatifleri mevcuttur. Bunlardan birisi ise yürüyerek para kazanmaktır.
Yürüyerek para kazanmak denilince kişilerin aklında bir soru işareti oluşmaktadır. Hem kişinin kendisi için faydalı hem de para kazandıran bir aktivite gerçek olabilir mi? Evet yürüyerek para kazanmak mümkündür. Fakat bunun için öncelikle bazı uygulamaları kullanmak gerekmektedir.
Bu uygulamaları kullanırken kişiler seçimlerine göre en uygun olanı tercih etmelidir. Sadece kişilerin seçimlerine değil kullandıkları cihaza göre de en uygun olanı tercih etmelidir. Bazı uygulamalar Android için uygun bazı uygulamalar Iphone için uygun bazıları ise her ikisi için de uygundur. Bunu da göz önünde bulundurarak uygulamalar tercih edilmelidir.
Ayrıca son olarak bazı uygulamalarda premıum gibi özelliklerden dolayı ücret istenme gibi bir durum söz konusu olurken bazı uygulamalarda tamamen ücretsizdir.

Sweatcoin Uygulaması

Sweatcoin uygulaması, yürüyerek para kazanmak isteyen kişiler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmektedir. Uygulama yoğun bir indirme talebi ile karşı karşıyadır. Kişilerin gün içerisinde atmış oldukları adımlara göre ücret ödemesi yapmaktadır. Yalnız bilinmesi gerekiyor ki uygulama doğrudan nakit para vermek yerine kripto para ile yani swetcoin ile ödenmektedir. Ayrıca paypal hediye çeki, Amazon indirimleri gibi ödemeler de olmaktadır.

Runtopia

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalardan bir tanesi de Runtopia’dır. Paypal hesabı ile ödemeler alınmaktadır. Sadece yürüyüş değil çevrimiçi bir sağlık uygulamasıdır. Raporları grafikli bir şekilde aktarmaktadır. Yine kazanılan paralar Amazon indirimi ve mağazalarda indirim olarak kullanılabilir.

Pedometer

Ücretsiz bir yürüyüş uygulaması olan Pedometer, tamamen ücretsiz uygulamalar içerisindedir. GPS özelliği gerekmeyen uygulamada yapılan spor egzersizlerine göre ödüller mevcuttur. Gün içerisinde belirli bir yürüyüş kotası vardır. Günlük 10 bin adım üzeri yürünse bile kabul edilmemektedir. Uygulama 100 adıma 1 jeton vermektedir.

Stepbet

Kişilerin kendilerine adım hedefi koyduğu bir uygulamadır. Yani kendine meydan okuduğu da denilebilir. Tüm hafta boyunca belirlenen hedefe ulaşılırsa kazanılan ödül diğer kazanan kişiler ile bölüştürülmektedir. Oyun kazanılmaz ve kaybedilirse para kaybedilmekte olup oyun dışı kalma durumunda da para kaybedilir. Bilinmesi gereken önemli bir nokta sadece para ile ödeme yapmasıdır. Diğer uygulamalar gibi kupon vs verilmemektedir.

Lifecoin

Yürüyerek para kazanma uygulamalarından bir diğeri ise Lifecoin uygulamasıdır. Yürüyerek artı sağlamak isteyen kişiler için Lifecoin bir seçenektir. Fakat yine nakit ödeme şeklinde değil, indirim çeki ve hediyeler şeklinde ödemeler yapılmaktadır.

Rover Köpek Bakım Uygulaması

Kim köpeği ile gezerken para kazanmak istemez ki? Rover köpek bakım uygulaması köpek sahibi olan kişiler, evcil hayvan sahibi olan kişilerin evcil hayvan bakıcıları ile bir araya gelmesine vesile olmaktadır. Köpek sahipleri köpeklerini evcil hayvan bakıcısına teslim edip uygulamayı kullanan kişiler GPS ile takip yapabilmektedir. Ve bu uygulama sonucunda bakıcı para kazanabilmektedir.

Arhievement Fitness Uygulaması

1 Milyondan fazla indirme alan bir uygulama olan Arhievement fitness uygulaması, hem egzersiz yapılmasına hem de egzersiz yapılırken çözülen anketler yardımı ile para kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Bu yüzden de bu kadar çok talep görmektedir.

Bitwalking Uygulaması

Bitwalking uygulaması ile para kazanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey yürümektir. Kişilerin attığı adımların sayıldığı uygulamada alınan ödeme az gibi görünse de aslında düzenli yürüyüşler ile yıl sonunda güzel paralar kazanmak mümkün olur. Bu uygulamanın amacı insanları daha hareketli daha sağlıklı bir yaşama yönlendirmek ve Bitwalking uygulamasının kullanımını yaygınlaştırmaktır.

MapmyFitness Uygulaması

Yürüyüş yaparak nasıl para kazanırım diyen kişiler için bir diğer uygulama ise Mapmyfitness uygulamasıdır. Bu uygulamada her gün yeni görevleri verilmektedir. Örneğin; sabah 8 de kalkıp yürüyüş yapmak gibi. Bu uygulamada hediye çeki verilmektedir. UnderArmour markasından ürün almak için kullanılabilmektedir.

Pk Coin Uygulaması

Pk Coin uygulaması İOS işletim sistemi tabanlıdır. Kişiler ne kadar çok egzersiz yaparsa o kadar çok kazanç sağlanmaktadır. Bu uygulamada premıum üyelik özelliklerini kullanmak da mümkündür. Son derece güvenilir olan bu uygulama ile hem düzenli egzersiz yapma alışkanlığı hem de para kazanılmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın