Burger King Bayilik Başvurusu

 Burger King Bayilik Başvurusu

Bayilik Bedeli Nedir?

Global bir marka olan Burger King’in 75 ülkede yaklaşık olarak 13 binden fazla mağazası bulunmaktadır. Ciddi anlamda büyüme sağlamış olan markanın bu kadar hızlı büyümesinde ne büyük kaynağın Burger King bayilik anlayışının olduğu tahmin edilmektedir. Bayilerin kendilerini kanıtlamış olması markanın kendine yeni Pazar noktaları aramasına neden olmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için kahvaltılık, salatalar, içecekler, tatlılar, KK VEGGIE burgerler gibi farklı seçenekler üretmektedir.

Fastfood sektöründe rekabeti göğüsleyerek öne geçebilmek için yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Bayilik almanın bedeli 300 bin dolardan başlamaktadır. Marka bayilerine eğitim vermektedir. Verdiği bu eğitimlerle bayilerinin başarılı olmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Başlangıç eğitimi adı altında verilen bu eğitimler yaklaşık olarak 70 gün sürmektedir. İşletme ve teknik becerileri geliştirmeye dair eğitimler verilmektedir. İlerleyen zamanlarda iş ve faaliyet becerilerini artırmak için yeni eğitimler de verilmektedir.

burger king bayilik alma

Bayilik İçin Aranan Şartlar

Yatırım yapmak veya yeni bir işe atılmak istiyorsanız Burger King bayilik şartlarını öğrenmelisiniz. Çok hızlı gelişme gösteren ve güzel kazançlar sunan markadan alacağınız bayilik ile bir yatırım yapmış olacaksınız. Kazançlı bir işiniz de olabilir. Bayilik alabilmek için özel bir yeteneğinizin veya ayrıcalığınızın olmasına gerek yok. Bayilik aldıktan sonra marka size ilerleyen zamandaki işlerle alakalı eğitim vereceğinden dolayı hiç sorun yaşamazsınız. Global bir marka olduğundan ve bütün dünyaya hitap ettiğinden bayilik deneyimi oldukça iyidir. Bayilik veren firmalar arasında en iyilerinden biri olarak ifade edilebilir. Burger King bayilik şartları şunlardır;

  • Alışveriş merkezi, yaya veya araç trafiğinin fazla olduğu konumlarda, okul, dershane, sinema gibi mekanlarda olması gerekir. Mekan konusunda aranan en temel özellik fastfood işletmesine uygun kriterlerde bir yer olmasıdır.
  • Giriş katta en az 120 metrekare toplam kapalı alanı en az 300 metrekare olmalıdır. Food Courtlarda bulunacak dükkanlar için depolarla birlikte 120 metrekarelik alan yeterli olmaktadır.

Burger King Bayilik Avantajları

Burger King; Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci gibi markaların bayiliğini veren Tab Gıda bünyesinde yer almaktadır. Ülkemizde yaklaşık olarak 900 civarında Burger King bayisi bulunmaktadır. Bunların 250’si kişilerin bayisi iken 650 tanesi Tab Gıda tarafından işletilmektedir. Tab Gıda, bütün bayilerine işletmecilik, eğitim ve personel konularında destek vermekte ve yardımcı olmaktadır.

Tab Gıda, Burger King bayilik almak isteyenlerin sözleşme aşamasından dükkanın kurulumuna kadarki her aşamasında yanında bulunur. Yani Tab Gıda, anahtar teslimi kurulum yapmaktadır. Ön başvuru için bayilik adına düşünülen yerin fotoğrafları çekilerek Tab Gıda’ya iletilir. Keşif çalışmalarından sonra ön onay yapılınca yüz yüze görüşme aşamasına geçilir.

Burger King bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın