Dubai Nusret İş Başvurusu

 Dubai Nusret İş Başvurusu

Dubai Nusret İş Başvurusu

Dubai iş başvurusu arasında Türk firmalar öne çıkmaktadır. Dubai’de faaliyet gösteren Nusret gibi dünyaca ünlü restoranlar ve firmalar tarafından da kariyer fırsatları sunulmaktadır. Nusret açık iş ilanları arasında yer alan birçok farklı pozisyonda yerli ve yabancı çok personel alımların sürekli olarak yapılmaya devam ediyor. Dünyanın birçok farklı noktasında aktif olarak faaliyet gösteren Nusret, güncel iş ilanları ile Dubai’de de alım yapmaya hazırlanıyor. Dubai’deki restoranda yer alan aktif iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin firma tarafından belirlenen ilgili güncel iş ilanlarına göre farklı şartları sağlamaları istenmektedir.
Yurt dışında sayısız şubesi bulunan Nusret, Türkiye’den de bu şubelere farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Dubai Nusret iş başvurusu yapmak isteyenlerin ilgili şubeler için açık iş ilanları arasında yer alan her bir meslek için belirlenen şartları taşıması gerekmektedir. Ayrıca Dubai’de çalışmak için gerekli çalışma izinlerinin alınması için de adayların resmi kurumlara başvurularını yapmaları gerekmektedir.


Dubai Nusret İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nusret iş başvurusu yapmak için kurumsal resmi elektronik posta adresine CV ile başvuru yapılması mümkündür. Öte yandan bazı kariyer platformları üzerinden de açık pozisyonlar için belirlenen şartları sağlayan kişilerin başvurularını yapmaları mümkündür. Doğrudan online kanallar üzerinden Nusret’in Dubai başta olmak üzere dilediğiniz herhangi bir şubesi için niteliklerinize göre başvuru yapmanız mümkündür. Nusret’e iş başvurusunda bulunmak için kendinizi ve hedeflerinizi içeren kısa bir ön yazı ve CV ile başvuru yapılabilir.

Açık iş ilanı için ilgili birime e – posta göndererek tarafınıza geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. Başvurular için şu adresler kullanılmaktadır:

 • careers@nusr-et.ae (Orta Doğu İçin)
 • careers@nusr-et.us (ABD için)
 • talent@nusret.uk (Birleşik Krallık İçin)
 • yetenek@nusr-et.com.tr (Türkiye İçin)

Dubai için ‘’careers@nusr-et.ae’’ e – posta adresini kullanarak iş ilanlarından birine başvuru yapabilir veya yeteneklerinizi belirten özgeçmiş ve ön yazı ile genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Nusret tarafından yılın belirli dönemlerinde birçok farklı kadroda personel alımı gerçekleştirilmektedir.

Dubai Nusret İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Nusret iş başvurusu Dubai başta olmak üzere birçok farklı ülkede alım gerçekleştirmektedir. Alım yapılacak pozisyona göre şartlar da farklık göstermektedir. Garson, salata ustası, yönetici, kasap ya da ızgara ustası gibi farklı birçok pozisyonda personel alımı gerçekleştiren Nusret, ilgili alım yapılacak pozisyonlar için işin niteliğine göre özel şartlar arayacaktır. Bu şartları sağlamayan adayların başvurularını değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle başvuru yaptığınız pozisyonun niteliklerine göre özel şartları sağlamanız gerekecektir.

Nusret açık iş ilanlarına genel başvuru yapacaklarda aranacak şartlar arasında kısaca şunlar sayılabilir:

 • Başvuru yapılacak pozisyonda en az 1 – 5 yıl arasında deneyim sahibi olmak,
 • İlgili pozisyon için belirlenen eğitim şartlarını taşımak,
 • Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamak,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak vb.

Nusret’te çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapacakları her bir pozisyon için söz konusu şartlar değişecektir. Bu nedenle başvuru öncesinde hangi şartların arandığınız incelemeniz önerilmektedir.

Dubai Nusret Çalışma Şartları Neler?

Nusret çalışma saatleri faaliyet bölgesine göre değişmektedir. Dünya genelinde birçok şubesi olması ve tanınan önemli bir marka olması sayesinde çalışanlarına oldukça geniş kariyer fırsatları da sunmaktadır. Bu yönüyle birçok çalışan memnundur. Çalışma saatleri ortalama olarak 8 saattir. Bu saatin üzerine çıktıkları her saat için ekstra ücret ödemektedir. Yoğun bir iş temposuna sahip olduğu için vardiyalı çalışma ve fazla mesai yapmak da mümkündür. Dubai şubesinde çalışacak kişilerin ülkede genel olarak belirlenen çalışma şartlarına da uyum göstermeleri gerekmektedir.
Yoğun bir çalışma temposuna sahip olmasına rağmen iyi bir kariyer fırsatı yakalamak ve mesleki açından kendini geliştirmek isteyenler için iyi bir fırsat sunmaktadır. Dünya genelinde birçok farklı şubesinin de olması avantajları arasında yer almaktadır. Dubai Nusret iş başvurusu yapmak isteyenlerin çalışma şartlarını göze alarak başvurularını iletmeleri tavsiye edilmektedir.

Dubai Nusret Maaşları Ne Kadar?

Nusret maaşları Türkiye, İngiltere, ABD ve diğer faaliyet gösterdiği her bir ülkenin genel şartlarına göre uygun şekilde maaş ödemektedir. Ülkelerin genel ekonomik koşullarına göre değişse de ortalama bir maaş ödemesi yapılmaktadır. Maaşlara ek olarak bahşişler de oldukça yüksektir. Bu sayede belirli bir süre Nusret’te çalışan en düşük pozisyondaki bir kişi bile ortalamanın üzerinde bir kazanç elde edebilmektedir. Çalışılan pozisyona ve diğer değişkenlere göre maaşlar farlılık gösterecektir.

Dubai Nusret Açık İş İlanları Neler?

Nusret iş ilanları sürekli olarak yenilenmektedir. Birçok farklı pozisyon için alım yapılmaktadır. Dünya genelinde tüm şubeleri için farklı niteliklere sahip ve farklı mesleklerden alım yapılması hedeflenmektedir.

 • Satış Danışmanı
 • Depo Elemanı
 • Izgara Ustası
 • Salata Ustası
 • Garson
 • Şoför
 • Kasap
 • Karşılama Hostesi
 • Aşçı vb.

Nusret güncel iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin tüm pozisyonlar için belirlenen özel şartları taşıması gerekecektir. Dubai Nusret iş başvurusu internet üzerinden yapılabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın