Köfteci Yusuf Bayilik – Franchise Hakkında

 Köfteci Yusuf Bayilik – Franchise Hakkında

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu?

Hızlı servisi ve lezzetli yemekleriyle son zamanların en popüler yerleri arasında Köfteci Yusuf bulunmaktadır. Adından sıklıkla bahsettiren Köfteci Yusuf’un kar oranları da oldukça yüksektir. Yeni iş kurmayı düşünenler Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu diye merak etmektedir. Kar oranının yüksek olması yatırımcıların da dikkatlerini çekmektedir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan Köfteci Yusuf ilk olarak Bursa’nın İznik ilçesinde kurulmuştur. 1996 yılında kurulmuş olan firma yıllardır kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Günümüzde yüze yakın bayisi olduğu bilinmektedir. Köfteci Yusuf’un çeşitli bayilik konsepti bulunmaktadır. Kurulduğu ilk yıllardan beri gelişmek adına yeni dekorasyon tasarımları ve yeni markalarıyla müşterilerine çok daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Yusuf Burger, Döner Y, Köfteci Yusuf, Yol Boyu Lezzetleri, Ekmek Arası Y, Burger Age, Kamenta gibi markalarla namını yürütmeye devam etmektedir. Her markanın kendine özgü farklı bir konsepti bulunmaktadır. Bütün konseptlerin bir arada bulunduğu yer Bozöyük’te bulunan Sarar Outlet mağazasıdır.

köfteci yusuf bayisi olmak için şartlar

Bayilik Şartları Nelerdir?

Yatırım yapmak isteyen, yeni iş kurmak isteyenler kar oranı yüksek markaları takibe almaktadır. Köfteci Yusuf bu markaların başında yer almaktadır. Hazır yemek konseptinin yanında marka çiğ ürün satışı da yapmaktadır. Hesaplı fiyatlarıyla müşterilerini mutlu etmektedir. Menüsünde bulunan ve sıcak servis edilen bütün lezzetlerin çiğ halinin satışını da yapmaktadır. Hesaplı Kasap anlayışıyla hareket ermektedir. Köfteci Yusuf bayilik şartlarını öğrenmek isteyen çok sayıda kişi ve kurum vardır. Resmi sitesine bakıldığında veya iletişim numarası arandığında ortaya Köfteci Yusuf’un bayilik vermediği anlaşılmaktadır.

Marka, müşteri memnuniyetini olduğu gibi devam ettirmek, lezzetten ödün vermemek ve kalitesinin değişmesini istemediği için bayilik vermemektedir. Bütün bayilerini kendi bünyelerinde toplamaktadır. Marka kendince nedenlerle bayili vermediği için şartlarından bahsedemiyoruz. Fakat illa Köfteci Yusuf ile iş yapmak istiyorsanız yerinizi markaya kiraya verebilirsiniz.

Bayilik ve Kiralık Önerisi

Bütün mağazalarını kendi bünyesinde toplayıp bayilik vermeyen Köfteci Yusuf, kiralık dükkan önerileri almaktadır. Kendinize ait bir yeriniz varsa ve Köfteci Yusuf olabileceğine inandığınız yerler varsa Köfteci Yusuf yönetimine iletebilirsiniz. Öneriyi internet üzerinden yapabilirsiniz. Bunu yaparken internet sayfasındaki Köfteci Yusuf bayilik başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Doldurulacak formda;

  • Öneride bulunan kişinin kişisel bilgileri
  • Öneride bulunulan yerin konumu hakkında bilgiler
  • Yerin gerekli izin bilgileri ve teknik bilgilerinin detayları
  • Tavsiye edilen yerin detaylı fotoğrafları

Köfteci Yusuf’un daha çok yol kenarlarında ve büyük alışveriş merkezlerinde olduğunu görmekteyiz. Yol kenarında olanların büyük kısmının arkası orman veya yeşilliktir. Köfteci Yusuf bayilik durumu olmayacaksa bile şartlarına uygun yeriniz varsa kiracınız olabilir.

Köftesi Yusuf bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın