Komagene Bayilik – Franchise Başvurusu

 Komagene Bayilik – Franchise Başvurusu

Komagene Bayilik Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Son dönemlerde sokak lezzetleri sektöründe önemli bir ivme kazanmış olan çiğ köfte, çeşitli markalaşmalara gitmiştir. Bunlardan en eskilerinden biri de eşsiz lezzetiyle hemen her ilde hizmet veren Komagene olmuştur. Büyümeye devam eden markanın komagene bayilik hususu oldukça merak edilen bir konu olmuştur. Zira Franchisse’ler yani bayilikler ile olan ortaklıklar büyük önem taşımaktadır.

Marka olarak Türkiye çiğ köfte alanında önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra farklı bir anlayış kapsamı ile geliştirilmiş olan bayilik sistemi de büyümeye önemli katkılar sağlamaktadır. Şubelerdeki işletmenin başarı % 90’ın üzerinde olması da bu başarının bir diğer kanıtıdır. Düşük yatırım maliyeti ve geri dönüşün hızlı olması bu talebin çoğalmasında önemli bir etken olmaktadır.

komagene bayilik

Komagene Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

İlave menüleri ve pek çok ilçede hizmet vermesi, kendine has hizmet anlayışıyla birleşince bilinen bir çiğ köfte markası olarak parlamıştır. Küçük sermayelerle kurulacak karlı işler arasında gösterilmesi de bu bağlamda gerçekleşmektedir. Bu işletmeleri dükkânlara ve alışveriş merkezlerine kurarak ciddi kazançlar elde etmem mümkündür.

Talep gören bir lezzet olması bakımından çiğ köfte sektörüne bilinen ve sevilen bir markanın desteğiyle girmek önemlidir. Bunun için de komagene bayilik başvurusunun yapılması ve onay alınması gerekmektedir. Komagene yalnızca ülke çapında değil dünya genelindeki başvuruları da değerlendirip bayilik imkânı sunmaktadır. Gerekli şartlar sağlandığında başvurular kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Başvurular iletişim formu aracılığıyla alınmaktadır. Bu formla yapılan başvurular bir ön başvuru niteliği taşımaktadır. Sonrasında formda belirtilmiş olan bölgeye en yakın idari müdür başvuru yapan kişi ile irtibat kurmaktadır. Görüşmeler yüz yüze devam etmekte ve sonucunda aranan birtakım özellikler karşılanıyorsa bayilik süreç devam ettirilmektedir.

Bayilik İçin Aranan Özellikler

Bayilik için çoğunlukla açılması planlanan yerin alışveriş merkezleri içinde ya da insanların yoğun geçiş yaptığı ana cadde üzerindeki alanlarda olmasına özen gösterilmektedir. Alışveriş merkezi dışında dükkan açarak girişimcilik yapmak isteyen kişilerin kiralık ya da satın alınan mekânları başvuru sahibinin bulup ayarlaması gerekmektedir. Ancak marka, mekan için m2 diretmemesi yapmamaktadır.

Bayilik onayı alan işletme sahibi çalıştırmak istediği personeli seçmekte özgürdür. Ancak bu kişilerin gerekli eğitimlerden geçmesi gerekmektedir. Bu eğitimler İstanbul ya da bölge müdürlükleri tarafından ücretsiz olarak verilir. Markanın belirlemiş olduğu ürünler haricinde satış yapılması da komagene bayilik kapsamında izin verilmeyen davranışlar arasındadır. Satışı yapılacak ürünler soğuk hava deposu bulunan özel araçlarla vakumlu poşetlerde getirilmektedir. Haftada iki ya da üç kez ürün alımı sağlanır.

Komagene bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın