Tiktok Keşfete Düşme Taktikleri 2022

 Tiktok Keşfete Düşme Taktikleri 2022

Tiktok Keşfete Düşme Taktikleri 2022

Tiktok uygulamasında keşfete düşme yöntemleri 2022 yılında fenomen olmak isteyenlerin yakın takibindedir. Tiktok platformunda adından sık sık söz ettirmek ve daha geniş takipçi kitlesine ulaşmak için öncelikle keşfet bölümüne düşmek son derece önemlidir. Hayallerinin peşinden giden gençlerden biriyseniz ve Tiktok fenomeni olmak istiyorsanız bu taktikleri adım adım uygulayarak siz de profilinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Daha fazla Tiktok takipçisi kazanmak için en hızlı ve avantajlı yöntemlerden biri olan Tiktok keşfete düşme taktikleri 2022 yılında büyük ilgi görmektedir.

Tiktok Keşfet Nedir?

Tiktok keşfet menüsü, diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi adeta bir vitrin görevi görmektedir. Tiktok uygulamasındaki keşfet bölümü kullanıcıların ilgi alanlarına göre sıralama yapan ve kullanıcıların ne izleyeceklerini tahmin ederek video içeriği hazırlayan bir bölümdür. Tiktok’a atılan bir videonun keşfet bölümüne düşmesi daha fazla takipçiye ulaşmak için çok önemlidir. Çünkü keşfete düşen videonuz sayesinde sizi takip etmeyen ve sizden haberi olmayan diğer kullanıcıların sizi tanımasını sağlar. Tiktok keşfete düşen videolar sayesinde gerçek abone ve beğeni kazanma ihtimaliniz oldukça artar. Bu yüzden Tiktok keşfete düşme taktiklerini kullanarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Tiktok Keşfete Düşme Taktiği

Tiktok keşfete çıkma yöntemi için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Tiktok platformunda adınızdan sık sık söz ettiren ve tanınmış bir profil haline gelmek istiyorsanız 12 adet işlem adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. 2022 yılında Tiktok keşfete düşmenin taktikleri şunlardır:

 • İçeriğin yüksek kaliteli videolardan oluşması gerekir.
 • Tiktok keşfet bölümüne çıkacak gönderinin en kaliteli ve göze hoş gelen bir video olması önemlidir.
 • Paylaşımlarda doğru zamanlama çok önemlidir.
 • Tiktok hesabınız üzerinden göreceğiniz istatistik bilgileriniz ile en sık hangi saatler arasında görüntülendiğinizi bulabilirsiniz.
 • Tiktok içeriklerinizi paylaşmadan hemen önce içeriğe uygun etiket kullandığınızdan emin olmanız gerekir.
 • Tiktok keşfet etiketlerinden mutlaka video içeriği ile uyumlu etiket seçilmelidir.
 • Tiktok akımlarına ayak uydurup bunları fırsat kollamalısınız.
 • Gündemi takip ederek ilgi çekici videolar hazırlamalısınız.
 • Tiktok içeriklerinin ve çekim tekniklerinin son derece ilgi çekici olması gerekir.
 • Sürdülebilir bir modeli olmayan içerikler yerine Tiktok’ta akım yaratabilecek içerikler seçmelisiniz.
 • Kullanıcıların ilgisini çeken videolar ile Tiktok fenomeni olmak için en ideal paylaşımı yapmanız bu yüzden de her beğendiğiniz videoyu atmamanız gerekir.

İşte bu tür taktikleri başarılı ve disiplinli bir şekilde uygulayarak Tiktok keşfet menüsüne çıkma ihtimalinizi artırabilirsiniz. Hesabınız bir kere Tiktok keşfete düşse bile bu sizin için çok sayıda takipçi ve beğeni anlamına gelebilir. Bu yüzden devamlı olarak Tiktok keşfete düşecek paylaşımlar yapmanız tavsiye edilir.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok keşfete düşme zamanı, doğru zamanda doğru video içeriği ile paylaşım yapabilmek için son derece önemlidir. Yüksek rekabetin olduğu ve milyonlarca kullanıcının Tiktok keşfete düşmek için çırpındığı ortamda en doğru hamleyi yapmanız gerekir. Tiktok keşfete düşmek için 2022 yılında şu şekilde saat planlaması yapabilirsiniz:

 • Tiktok hesabınızdan istatistikler bölümüne girin.
 • İstatistikler içinde görüntülenme istatistikleri sayfasını açın.
 • Grafik aralığını 1 gün olarak seçtikten sonra grafiğin tavan yaptığı saat aralığını kaydedin.

İşte bu şekilde Tiktok platformunda doğru zamanı ayarlama imkanınız artacaktır. Paylaşımlarınızı doğru zamanda Tiktok uygulamasına atarak Tiktok keşfete düşme ihtimalinizi ciddi oranda artırabilirsiniz. Günümüzde Tiktok fenomeni olan pek çok kişi bu taktiği gizli bir şekilde uyguladığı için sürekli Tiktok platformunda adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Siz de düzenli aralıklarla video paylaşımı yaptığınızda Tiktok fenomeni olma hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Tiktok Keşfet Etiketleri

Tiktok keşfet video etiketleri, paylaşım yaparken bu alanda diğer kullanıcıların ilgisini çekebilmek için son derece önemlidir. Çünkü Tiktok paylaşımız diğer kullanıcıların ana sayfasında gözükmesi için Tiktok etiketlerini mutlaka kullanmanız gerekir.

Örneğin arabayla ilgili bir paylaşım yaptıysanız Tiktok keşfet etiketleri 2022 listesinden şunları tercih edebilirsiniz:

 • #araba
 • #car
 • #(Aracınızın Markası)
 • #sportscar
 • #speed
 • #autotrend

Bunun dışında paylaşımınızın tarzına göre diğer Tiktok etiketlerini de kullanmanız tavsiye edilir. Örneğin doğa, yemek, müzik, dans, moda ve daha pek çok etiketi kullanarak bu alanlarda diğer kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz. Tiktok keşfete düşme taktikleri 2022 yılında da fenomen olmak için kullanabileceğiniz yöntemlerden oluşur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın