Rossmann Bayilik Başvurusu ve Şartları

 Rossmann Bayilik Başvurusu ve Şartları

Rossmann Bayilik başvurusunda bulunmadan önce bilmeniz gerekenler. 1972 yılında Almanya’da Dirk Rossmann tarafından kurulan Rossmann, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin üretimini ve satışı gerçekleştirilen bir mağaza zinciridir. 4500’ü aşkın mağazası ile Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk gibi birçok Avrupa ülkesinde hizmet veren Rossmann, Türkiye’de de mağaza ağını gün geçtikçe geliştirmektedir. Rosmann 2009 yılında Türkiye pazarına girmiş olsa da sektörde kendine yer edinmeyi başarmıştır. Kozmetik sektörü denince akla ilk gelen mağazalardan olan Rosmann, ayrıca hayvanlar üzerinde yapılacak olan tüm deneylere karşı olduğundan her fırsatta bahsetmektedir. Bu nedenle her kesimden müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Mağazanın satışını gerçekleştirdiği ürünler ise;

 • Cilt ve vücut bakım ürünleri,
 • Ağız ve diş bakım ürünleri,
 • Saç bakım ürünleri,
 • Bebek bakım ürünleri,
 • İthal ve yerli marka parfüm,
 • Ev temizlik ürünleri,
 • Organik gıda ve atıştırmalık gıda ürünleri,
 • Sağlık ve  hijyen ürünleri,
 • Kırtasiye ve oyuncak,
 • Dekorasyon ve hediyelik eşya ürünleridir.

Yukarıda saydığımız  ürünlerin ve daha pek çoğunun satışını gerçekleştiren Rossmann, Türkiye’de yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştır. Bu durumda, bu sektörde faaliyet gösteren girişimcilerin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kozmetikte bir dünya devi olan Rossmann’dan bayilik almak isteyen girişimcilerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Rossman bayilik almak isteyen girişimcileri Rassmann’ın belirlediği koşulları taşıması gerekmektedir.

Rossman Bayilik

 Rossman Bayilik Alınması Hakkında

Dünyada ve Türkiye’de hızla büyümeye devam eden Alman markası Rosmann, 50 yıla varan başarısıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Son yıllarda Türkiye’de de hizmet ağını genişleten Rosmann, kendi ürettiği ürünler ve kendi markası adına üretim yapması sebebiyle kozmetik ve kişisel bakım firmaları arasında dikkat çekmeye devam etmektedir.  Bayilikleri hızla çoğalmaya devam eden Rosmann’a ülkemizde de bayilik talebi girişimciler tarafından gün geçtikçe artmaktadır. Bayilik talebinde bulunanların öncelikle şirket ile irtibat kurması ve Rossman bayilik şartlarını taşıması gerekmektedir.

 Rossman Bayilik Başvurusu Ve Şartları

Girişimcilerin Rosman bayilik başvurusu için Rossmann, internet üzerinden bir form paylaşımı yapmamaktadır. Bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimcilerin, Rossmann genel merkez Türkiye firma yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Firma yetkililerin genel olarak bayilik vermede dikkat ettiği bazı hususlar ise;

 • Kozmetik ve kişisel bakım sektöründe iş tecrübesi olunması,
 • Mağazanın açılacağı yer için uygun bir alan ve müşteri potansiyeli olması,
 • Girişimcinin Rossmann’ın belirlediği teminatları karşılayabiliyor olması gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları ve mağaza devinin belirlediği diğer şartları taşıyan girişimcilerin yoğun bir şekilde markaya başvuru yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle Rossmann, başvuruda bulunanlar arasında en iyi girişimciyi seçmek için çalışmaktadır. Belirttiğimiz bu durumların öğrenilmesi yani Rossmann bayilik işlemleri için firmayla iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Rossmann bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.

Genel Müdürlük Adres: Acıbadem Mahallesi Dinlenç Caddesi Ayar Apt. No: 8/16

Kadıköy – İstanbul / Türkiye

Telefon Numarası: (+90) 212 465 64 63

 E-posta Adresi: info@rossmann.com.tr


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın