Madame Coco Bayilik Başvurusu ve Şartları

 Madame Coco Bayilik Başvurusu ve Şartları

Madame Coco Bayilik hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için en doğru adrestesiniz. Kendi kültürümüzde olan desenler ve motiflere bir ara verip yurtdışında farklı kültürlere ait ürünler ve tasarımlara olan hayranlıklar günden güne artış göstermektedir. Türk insanında olan bu isteklere Madame Coco markası cevap vermiştir. Kısa sürede Madame Coco, çok akıllı girişimler yaparak markayı canlandırmış ve hayat vermiştir. Sadece ev tekstili ile kendini kısıtlandırmamış, aksesuarlar ve kozmetik alanında da kendini geliştirmiştir.

Çoğu ev tekstili ile uğraşan firmalarda, Madame Coco benzeri ürünler görmeniz oldukça yüksek bir ihtimaldir. Daha çok Fransız esintileri bulunan markanın, Türk bir sahibi olduğu çok fazla bilinmemektedir. Türkiye’de yaklaşık 250 tane mağazası bulunan Madame Coco, English Home’unda kurucularından olan İlhan Tanacı tarafından kurulmuştur. Belirli bir tema üzerinden ürünler çıkartan Madame Coco, başarıları ile Türkiye’nin gözdesi haline gelmiştir. Kaliteli ve uygun birçok ürün tasarımlarının bulunduğu Madame Coco, internet mağazaları gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır ve firma tarafından daha fazla önem verilmektedir.

Madame Coco Bayilik

Madame Coco Bayilik Veriyor mu?

Madame Coco ürünlerini kendi satış zincirlerinde satmaktadır. Yurt içinde bir bayilik açma fırsatı sunmamaktadır. Yurt dışına bayilik vermektedir. Belirli şartlar çerçevesinde bayilik alma şansınız bulunmaktadır. Örneğin, bir ülkeden bayilik isteğinde bulunulduğunda bu ülkenin tamamına Madame Coco mağazası açılmalıdır. Business Proposal verileri toplanarak bayilik isteğinde bulunan yatırımcıların bilgileri gözden geçirildikten sonra ön görüşmeye başlanır ve görüşmeler iyi sonuçlanırsa Madame Coco tarafından yatırımcılara randevu ayarlanmaktadır. Bir mağaza için ya da ülkenin belirli bölgesinde mağaza açmak için bayilik anlaşması bulunmamaktadır. Bayiliklerin belli bir eyaleti ya da ülkeyi kapsaması gerekmektedir. Aksi takdirde Madame Coco firmasının, kesin kuralları bulunmaktadır. Madame Coco firması için mağaza ölçüsü  400-450 m2 ile 1000 m2 arasında olmalıdır. Bunun yanı sıra yatırımcıların önceki perakende geçmişine de, bu noktada önem verilmektedir. Tecrübeli olan yatırımcılar, diğer yatırımcılardan daha önce tercih edilmektedir. Madame Coco başvurunuzda, bu sektörde işler yaptıysanız diğer adayların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yatırımcıların kendilerine ait perakende ekibine sahip olmaları da gerekmektedir. Buda firmanın kesin kurallarından birisidir. Yatırımcılar gelişmekte olan ülkelerde Madame Coco bayilik ağını genişletebilirler.

Madame Coco Ürünlerini Toptan Alım Yapma Şartları Nelerdir?

Madame Coco firmasından ürünlerini toptan alım yapmak için 25,000 Euro ya da daha fazla alım yapmanız gerekmektedir. İzin verilen bölgeler için bu alım işlemi yapılabilir. Bayilik için yapılması gereken internet sitesi üzerinden bayilik koşullarını okumak ve franchising@madamecoco.com adresine mail yollayıp Madame Coco firması ile iletişimi geçmektir.

Madame Coco başvurusu için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri :

 Mecidiyeköy, Rönesans Biz Plaza, Oğuz Sk. D:Kat: 4, 34387 Şişli/İstanbul

(0212) 267 27 51


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın