English Home Bayilik Başvurusu ve Şartları

 English Home Bayilik Başvurusu ve Şartları

 Geçmişten günümüze İngiliz stiline ve modern tasarımlarıyla ev modasına yön veren English Home bünyesinde yer aldığı, Turgut Aydın Holding tarafından kurulmuştur. Kurucusu Turgut Aydın Trabzonlu yoksul bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiş ve kendini bugünlere getiren bir iş adamıdır. Turgut Aydın Holding’in kuruluşu ise 1960’lı yıllara dayanmaktadır. Aile yaşanan geçim sıkıntısı ve yoksulluk yüzünden okula devam edemeyen Turgut Aydın, 15 yaşında İstanbul’a gelerek bir tornacıda işe bağlar. Tornacıda çalıştığı süre boyunca kapı kolu gibi imalatlar yapmaya başlar. Yaşanan durumlar ve o zamanın yaşam şartlarından dolayı tekstil sektörüne geçiş yapan Turgut Aydın, Dömeks adlı ev tekstil fabrikasında çalışmaya başlar. Ve kendi üretim tesisini kurmaya karar verir. Yıllar sonra kendi tesisini Aydın Örme olarak faaliyete geçiren genç girişimci, zaman içerisinde büyük perde ve dantel üreticileri arasında ilk 500 sıralamasında yer almayı başarır. Bu başarı Aydın Turgut’un, dünyanın en büyük iç giyim firmalarına dantel tedarikçiliği yapmasına olanak sağlar. Günümüzde evlerimizin dekorasyonuna şıklık ve modernlik katan English Home bugün ki başarısını Trabzon’da yoksul bir ailede dünyaya gelen Aydın Turgut’tan almaktadır. English Home ülkemizde ve yurt dışında fazlasıyla ses getiren ve her zaman kendini bir adım öne taşıyan bir markadır. English Home bayilik için İnternet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

English Home Bayilik

Neden English Home Bayiliği?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte dokuma ve el yapımı özgün eşya ihtiyacı oldukça artmıştır. İnsanların geçmişten esintiler istediği evlerine, yaşam alanlarına doğallığı ve modern yaşamı birlikte yaşatmak istediği çağımızda vintage ürünlere oldukça talep bulunmaktadır. English Home’da geçmişle gelecek arasında özel bir bağ kuran, geçmişi günümüze modernlik ve şıklıkla taşıyan, kullanıldığı malzemeler türü ile zanaatkâr ellerden çıkma eşyaların varlığını sürdürmesi gibi ince işçiliği, her zaman öncü olarak görmesinden dolayı oldukça beğenilerek talep görür bir hale gelmiştir. Müşterilerinin beğenisi toplayarak, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde varlığını sürdüren English Home yabancı piyasada da adından sıklıkla bahsettirmektedir. English Home bayilik bu noktada, kaliteli bir marka ve tekstil olarak bayiliğini her zaman almak isteyeceğiniz kuruluşlar arasında yer almaktadır.

English Home Bayiliği Nasıl Alınır?

English Home, hem yurt içi hem yurt dışı piyasasında oldukça ses getirmektedir. Bu noktada ülkeden ülkeye farklılık gösteren bayilik sözleşmeleri ve gereklilikleri bulunmaktadır. Yurt içinde, kendi bünyesinde mağazalaşma gösteren marka yurt dışı için isim hakkı ve English Home bayilik vermektedir. Ülkemizde 200’ü aşkın mağazası bulunan English Home, yurt dışı piyasasında ise 8’i aşkın ülkede mağazalaşmış haldedir. Franchise bedeli yere göre değişiklik gösteren English Home, alanında kendini kanıtlamış, perakende satış deneyimi istemektedir. Deneyimin yanı sıra, finansal kaynak ve Pazar uzmanlığı gibi tecrübeleri göz önünde bulunduran marka, isim hakkını alacak kişinin aynı şekilde markanın isminin hakkını verebilmesini istemektedir.

English Home Bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.


ENGLİSH HOME MERKEZ BİLGİLERİ :

PİYADE PAŞA BULVARI, FAMAS PLAZA C BLOK NO: 4 K: 7 OKMEYDANI

Telefon numarası : (0216) 987 39 39


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın