Sonax Bayilik Bedeli Başvuru ve Şartları

 Sonax Bayilik Bedeli Başvuru ve Şartları

1950’den beri otomobil bakım ürünlerinde lider olan Sonax Bayilik, yeni bir bayilik duyurusuyla karşınızda. Üç temel faaliyet, 26 çeşit hizmet ve yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Başta üretildiği yer Almanya olmak üzere, 100 farklı ülkede güvenle kullanılmaktadır. Siz de hem kendi işinizin sahibi, hem de uzun süreden beri gelen bu destansı başarıya ortak olmak istiyorsanız SONAX’ıve onun ürünlerinitercih ediniz.  Sonax Bayilik için başvuru yapmak ya da gerekli şartları öğrenmek için aşağıdaki bağlantı linkine tıklayınız.

Neden Sonax Bayilik Almalıyım?

Otomobil piyasasındaki rekabetin yükselmesi, araç bakım ve temizlik ürünlerine de yansımaktadır. Bu kaliteyi sağlamak veya belli bir seviyede tutmak ise oldukça güçtür. Ancak SONAX ürünleri her türlü hizmet çeşitliliği, farklı ürün yelpazesi ile bu görevi en iyi şekilde üstlenip, geniş bir hedef kitlesine hitap ediyor. Mevcut ürünleriyle yetinmeyip, ihtiyaç ve inovasyon temelli yeni ürünler çıkartarak günden güne mevcut pazarın en büyük gücü haline gelmektedir. Defalarca ‘Yılın En İyi Markası’ ödülünü alması da rüştünü ispat ettiğini gösterir. İşte tüm bu etmenleri bir araya getirdiğimizde ‘neden SONAX Bayilik almalıyım?’ sorusunun cevabı kolaylıkla buluyor. Elde tuttuğu pazar payı, yakaladığı kalite, müşteri memnuniyeti ile halihazırda bulunan küçük, orta, büyük ölçekli işletmeleri bünyesine alarak, onların yerel ve ulusal bazda rekabete girmesi için şans tanımaktadır. ‘Made ın Germany’ sloganı ile yola çıkacak olan tüm işletmeler bayilik alarak mevcut pazar paylarını yükseltmesiyle beraber, müşteri kalitesinde de gözle görülür bir artış olduğunu göreceklerdir.

SONAX Bayilik

Bayilik Alındı, Ya Sonra?

İşletmeler gerekli olan fiziksel koşulları sağladıktan sonra Sonax Bayilik Sözleşmesi ile taraflar arasında esaslar hüküm altına alınır. Daha sonra işletmeye gerekli olan ürün tedariği, reklam afişleri, personel eğitimi eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Ayrıca belirli aralıklarla bayiler denetlenerek, müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkartılmaktadır. Kalite standartları gereği de tedarik edilen tüm ürünler çevre dostu olup, insan sağlığını tehdit etmemektedir.

Yıl İçinde Destek Alacak mıyım?

Bayiler yıl içinde kampanya, fuar ve sponsorluklar ile aralıksız bir şekilde desteklenir. Gerek personelin, gerek işletme sahiplerinin farklı satış teknikleri ile donanımlı hale getirilmesi SONAX’ın en büyük misyonlarından biridir. Sonax Bayilik ile sağlanacak olan desteklerden diğeri de geliştirilen yeni ürünlerin sunulmasıdır. Yüksek teknoloji ile üretilen yeni ürünler işletme sahibine sunulmakla beraber, personelle de tanıştırılacaktır. Bütün bu şartlar tamamlandıktan sonra tüm kalite ve güvence ile üst düzey bir hizmet sunuluyor olacaktır. Mevcut pazar payında gerçekleşecek olan artış, müşteri portfoyünün genişlemesi, hizmet kalitesinin artması ve işletme sahiplerinin arzu ettiği hizmeti de vermesiyle beraber, firma tarafından belirtilen kalite ve güvence döngüsü daimi olarak varlığını korumaya devam edecektir.
 

Bayilik Başvuru Formu için tıklayınız.

İletişim Bilgileri :

  • Telefon: 0 (436) 216 36 96
  • GSM: (532) 712 19 25
  • Fax: 0 (436) 216 36 96
  • E-Posta: fetiballi@hotmail.com
  • Adres: Yeşilyurt Mah. Muş-Bitlis Şosesi Cad. No:19/A , Muş


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın