Simit Sarayı Bayilik Şartları ve Başvuru

 Simit Sarayı Bayilik Şartları ve Başvuru

2005 yılında Samandıra Sancaktepe’de dünyanın ilk ve tek simit fabrikası olan Simit Sarayı kurulmuştur. Tübitak onaylı olan firma, dünya standartlarında üretim yapan ve son teknolojiyi mutfaklarında kullanan en kapsamlı firmalardan birisidir. İstanbul’da 4 kişi ile başlayıp şu anda Dünyanın en yüksek kalitesinde donuk ve pişmiş simit üretim merkezine sahip olan Simit Sarayı, Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen en büyük dünya markası olma yolunda emin adımlar atmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği sistemi, çevre yönetim sistemi ve uygunluk sertifikalarına sahip olan Simit Sarayı, 2016 yılında ilk yurt dışı fabrika yatırımını Londra’da yapmıştır.

Simit Sarayı Bayilik Şartları Nedir?

Simit Sarayı, yatırımcılarını içinde bulunduğu durumu analiz ederek en doğru şekilde yönlendirmektedir. Mağaza açılması uygun görülen konum Simit Sarayı bayilik için mimar kadrosu ile incelenip gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Mekâna ait gereksinimler tespit edilmektedir ve uygun projelendirme işlemi yapılmaktadır. Simit sarayı ve işletmeci dekorasyon, yatırım maliyetleri hakkında fikir birliği için kararlar verir. Tecrübeli kadro tarafından yatırımcıya işletme hakkında eğitim desteği verilmektedir. Bu eğitim pratik ve teorik bilgiler içermektedir. Yatırım maliyeti ise açılacak olan mağaza konseptine ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

6 Adımda Bayilik Başvurusu

Online Simit Sarayı bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra yatırım değerlendirilmeleri için Simit Sarayı ile bir araya gelinir. Mağazanıza ait lokasyon Simit Sarayı uzmanları tarafından incelenir. Simit Sarayı tarafından size özel teklifler sunulur ve mağaza açılışından bir adım önce her konu hakkında eğitim desteği verilmektedir. Son olarak bir tarih belirlenir ve mağazanızın açılışı yapılır.

simit sarayı bayilik

Ayrıca KOSGEB Hangi Sektörlere Destek Veriyor? adlı konuyu da inceleyebilirsiniz.

Bayilik İçin Mağaza Konseptleri Nelerdir?

Simit Sarayı bayilik başvurusu yapılması için mağaza konseptleri arasından birisine uygun yerin planlanması gerekmektedir. Bayilik için mağaza modelleri arasında cadde konsepti, avm konsepti ve kiosk konsepti bulunmaktadır. Bayilik için her birine yerleşim alanları arandığı gibi bunun yanında birçok fiziksel özellikte aranmaktadır.

Cadde konsepti için: yaya yoğunluğu fazla olan, görünürlüğü yüksek alanlardaki dükkanlar seçilmelidir. Genel olarak bölgedeki yaya ulaşım alanlarının yanı, meydanların ve alışveriş caddelerinde konumlandırılan bir konsepttir.

150 m2’nin üzerinde, en az 8 metreye yakın ön cephe genişliği olması, 3-4 metreye yakın tavan yüksekliği olması ve en az 30-35 m2’ye yakın bahçeye veya teras alanına sahip olması aranan fiziksel kriterler arasındadır.

Avm konsepti için: alışveriş merkezinin ilk giriş katlarında genel olarak ise ana giriş kapısına yakın yerlerde konumlandırılmalıdır.

En az 120 m2’ye yakın kapalı alanın olması, 8 metrelik ön cephe genişliğine sahip olması ve 3-4 metreye yakın tavan yüksekliğinin olması aranan fiziksel kriterler arasındadır.

Kiosk konsepti içinse genellikle üniversiteler, benzinlikler, metro istasyonları ve yaya akışının yoğun olduğu yerleşim alanlarına konumlandırmak için uygundur. Konumlandırılacak olan konumun özelliğine göre diğer konseptlere göre kısıtlamalar yapılabilir.

En az 20 m2’ye yakın yerleşim alanı, 3 cepheden servisin sağlanması ve bunların yanında elektrik, su gibi ihtiyaçların temin edilmesi aranan fiziksel kriterler arasındadır.

Simit Sarayı bayilik başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın