Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartlar ve Başvuru

 Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartlar ve Başvuru

Tatlıses Çiğ köfte, İbrahim Tatlıses tarafından 1990 yılında kurulan bir şirketler grubudur. Günümüzde Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği oldukça yaygın olarak, gözle görülebilecek derecede kullanılmaktadır. Tatlıses Çiğ Köfte şirketler grubu olarak Tatlıses Gıda, Tatlıses Turizm, Ses Ajans, Tatlıses Hayvancılık ve yapım hizmetleri olarak geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Tatlıses ara vermeden gerçekleştirdiği etkin ve süre gelen faaliyetleri ile ülkemizde oldukça ses getirmiştir. Tatlıses Çiğ Köfte olarak piyasaya sürülen geleneksel, yöresel çiğ köfte yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi temsil etme konusunda misyon sağlamış ve istediği başarıya kısa sürede ulaşmıştır. Geçmişten, günümüze gelinen noktada müşterilerini her zaman güven ve özgüvenle karşılayan marka, başarısının haklı gururunu yaşamaktadır. Prensip olarak ‘yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz’ düşüncesini kabul eden Tatlıses Çiğ köfte dur durak bilmeyen bir başarı seli içerisinde yer almaya devam edecektir. Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik için gerekli bilgiler şu şekildedir.

Tatlıses Çiğ Köfte Franchise

Franchise, marka sayesinde itibarlı bir iş sahibi ve işletmeci olmanın yoludur. Marka iş birliğinin yanı sıra işinde bağımsızlığı ele almaktadır. Yatırımların hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlayan bu uygulama, denenmiş ve kendini kanıtlayan marka sayesinde az riskli olarak kurulmaktadır. Peki, Neden Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği ve Franchise? Tatlıses Çiğ Köfte, marka gücü olarak ve Türkiye’nin yerli ve yöresel markalarının arasında bulunması, büyüme potansiyeli, düşük maliyet imkânı yaratması ve kolay sisteme sahip olması gibi avantajları ile müşterilerimizin sorularına cevap vermektedir. Pazar sürekliliği var olan ve hızlı bir sirkülasyona sahip olan Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik için ne yapılmalı, neler gerekli?

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği İçin Gerekenler

Tatlıses Çiğ Köfte bayilik için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, marka güvenilirliğidir. Marka güvenilirliği, isim hakkı aldığınız firma sayesinde müşteri çekiciliğini artırır. Düşük maliyetli olmasının yanı sıra, taze ürün, katkısız sunum gibi avantajlar markayı, her zaman bir üst seviyeye taşımaktadır. Tatlıses Çiğ Köfte ’de isim hakkı ve markasının sürekliliğini sağlamak isteyen girişimcilerde bazı şartlar aramaktadır. Bunlardan en önemlisi markanın ismi ve ürünlerinin yer alacağı alan ve dükkândır. Dükkânın, işyerinin konum olarak insan sirkülasyonunu sağlaması, su tesisatına sahip olması ve 20 m2’lik bir alan da bulunması şartları en önemlileri arasında yer almaktadır. Alınacak bayi için bulunan il ve ilçede, aynı marka ve isimde bayilik mevcut ise mutlaka 2 km yakınlıkta konumlandırılmalıdır. Belirtilen dükkân ve işyeri şartları sağlandığı takdirde, firma tarafından yönlendirilen uzmanlar tarafından expertiz çalışmaları gerçekleştirilir. Gerekli şartlar sağlandığında 3 ile 5 senelik sözleşmeler yapılmaktadır. Sözleşme sonrasında anlaşmaya varılması halinde, işletmeciden 5000 TL + KDV isim hakkı bedeli talep edilir. Talep onaylandığı takdirde ürün ve dekorasyon faaliyetleri başlar.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri :

Adres : SEYRANTEPE MAH. İBRAHİM KARAOĞLAN OĞLU CAD.

DİLEK SK. NO:3 SEYRANTEPE İSTANBUL

Telefon : 0535 106 58 57


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın