Getir Bayilik Alma Şartları – Franchise Bedeli Ne Kadar?

 Getir Bayilik Alma Şartları – Franchise Bedeli Ne Kadar?

Getir Bayilik hakkında detaylar vermeden önce; Getir, 2015 senesinde Nazım Salur tarafından İstanbul Türkiye merkezli olarak hayata geçirilen çevrimiçi market uygulamasıdır. Bununla birlikte Türkiye’de pazar hacminin büyümesi ile beraber yurt dışına da açılmıştır. Türkiye’de 21 şehirde, seçili bölgelerde bulunan 100’den fazla deposu ile kullanıcılarının ihtiyaç duydukları ürün çeşitlerini 10 dakikada onlara ulaştırmayı amaçlayarak hizmet verir. Franchising sistemi ile çalışır. Getir bayiliği alarak 1.500’den fazla ürünün sipariş verenlerin adresine ulaşmasını sağlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Yaptığınız satışlar üzerinden ürünün kategorisine göre değişmekle beraber firma tarafından %40-50 arasında kar payınız olacaktır.

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir bayiliği şartları şu şekildedir:

 • Bayiliği almak isteyenlerin minimum 400.000 TL’lik bir sermayeye sahip olmaları gerekmektedir. Bunun nedeni ise, depo sistemi ve geniş bir teslimat ağı ile hizmet veriyor olmasıdır.
 • Hizmet verilen bölgenin büyüklüğüne ve ayrılan sermayenin miktarına göre çalışılacak olan depolar belirlenir.
 • Daha önce herhangi bir firmadan bayilik almış olanlar için bayilik başvurularında bu durum artıdır.
 • İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova şehirlerinde ve Bodrum ilçesinde ikamet edenler bayi başvurusunda bulunabilirler.
 • Fakat başvuru sahibinin kredi notunun yüksek, kredi sicilinin iyi olması istenmektedir. Dolayısıyla değerlendirme sürecinde gerek görülürse, sermaye finansmanına ek olarak kredi finansmanı da isteyebilirler.
Getir Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Getir Bayilik Alma Şartları

2020 Getir Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi, restoran ve çarşı olmak üzere iş ortağı olmak isteyenlere üç farklı kategori sunulmaktadır. Standart Getir bayisi olmak isteyenlerin başvurabileceği bayi modelleri aşağıdaki gibidir:

 • Standart Getir
 • Yeni Bayi Modeli Getir Büyük
 • Getir Su

Getir franchise bedeli minimum 400.000 TL olarak belirlenmiştir. Fakat tercih edilen bayi modeline ve bu işe ayrılan sermayeye göre üst limit 700.000 TL olacak şekilde her başvuru sahibi için farklı franchise bedeli çıkacaktır.

Getir Bayiliği Nasıl Alınır?

Getir bayiliği almak için internet sitesi üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte sistemin bir parçası olmak isterseniz https://basvuru.getir.com/bayi/ adresinden formu doldurulabilirsiniz. Formda istenen bilgiler ise şöyledir:

 • Kişisel bilgiler: İsim, soyisim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası, eğitim seviyesi, telefon, e-mail, ikamet adresi
 • Önceki tecrübeler: İşyeri unvanı, görev, başlangıç ve bitiş tarihleri
 • Detaylar: Bayinin bulunacağı il, ilçe, semt, bayi için yapılacak yatırım ve bu yatırımı kimin yapacağı, bayilikten aylık gelir beklentisi, ilgilenilen bayilik modelleri, neden bayisi olmak istendiği
 • Referanslar: Referansın adı soyadı, mevcut işi ve bu işindeki unvanı, telefon numarası

Genel Müdürlüğe giderek veya telefon ile iletişime geçerek de bayilik için görüşebilirsiniz. Daha öncesinde bu görüşme için randevu alarak Etiler Mahallesinde bulunan adresine giderek franchising anlaşması hakkında görüşme yapabilirsiniz.

Getir’in Kaç Tane Bayisi Var?

Bayi sayısı toplamda 62’dir. 2018 senesinde 4 kat büyüme elde ederek bayi sayısını da artırmıştır. Günümüzde Anadolu’ya da açılarak daha fazla büyümeyi ve Anadolu’da yeni bayilikler vermeyi amaçlar. İlk global açılımını Londra ile yaptıktan sonra Paris, Amsterdam ve Berlin’de de bayileri ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 532 50 50’dir. Standart bayi modeli ya da Getir Büyük sistemi ile ilgili bilgi almak, istekte bulunmak, şikayet iletmek için başvurabileceğiniz diğer iletişim kanalları şu şekildedir:

Dilerseniz Banabi Bayilik Alma Şartları – Franchise Bedeli Ne Kadar? hakkında da bilgi alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın