Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

 Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Makbul, 2012 senesinde Memiş ailesi tarafından açılmış bir perakende mağazasıdır. Memiş ailesi, gıda sektöründe 1950li senelerden beri faaliyet gösteren bir ailedir. Geleneksel perakendeciliği modern sisteme uyarlayarak uygun fiyatlarla kuru gıdaları müşterileriyle buluşturmayı amaçlar. Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve, şekerleme gibi kategorilerde ürün satışı yapar. Kendi sektörünün pazar payı en yüksek olan şirketidir. ’’Aynı tat uygun fiyat’’ sloganı ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunar. Miktar ve tutar sınırı koymadan hizmet verir. Sadece fiziki mağazalarında değil, aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden de alışveriş yapabilme imkanı sunar. Hızlı teslimat, kolay iade garantisi ile online satış yapar. Makbul bayilik alabilmek şu an için mümkün değildir. Sadece Makbul firmasına mağaza açabilmesi için kiralık yer önerisi yapabilirsiniz.

Makbul Bayilik Şartları Nelerdir?

Makbul bayiliği şartları yoktur. 2012 senesinden beri yapılan bayilik başvurularına olumlu cevap vermeyen bir firmadır. Şirketin gelecek planları arasında, kendi içerisinde bir büyüme elde etmek vardır. Bu yüzden sadece kiralık yer önerilerini dikkate alır. Mülk sahipleri Makbul firması yetkilileri ile iletişime geçerek mülklerini kiralayarak mağaza açmasını önerebilirler. Ancak kiralık yer önerme talebinin kabul edilebilmesi için mülkün konum itibari ile insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde olması gereklidir. Ayrıca mülkün metrekare olarak da Makbul’ün standartlarına uygun olması istenecektir.

2020 Makbul Franchise Bedeli Ne Kadar?

Makbul franchise sistemi uygulamaz. Ancak iyi bir yatırım fikri, franchise veya iş ortaklıkları düşüncesi olanlar yine de Makbul yetkilileri ile iletişime geçerek teklif sunabilirler. Makbul ile aynı sektörde hizmet veren firmaların franchise bedelleri 100.000-130.000 TL civarındadır.

Kuruyemiş Firma Makbul Bayiliği Nasıl Alınır?

Makbul bayiliği almak için direkt olarak genel merkezdeki yetkililer ile iletişime geçilmelidir. Bunun için Osman Gazi Mahallesi 3125 Sokak N0:14-16/1 Esenyurt/İstanbul adresine önceden randevu alarak gidilebilirsiniz. Ayrıca bayilik başvuru taleplerinizi 0212 659 08 69 numaralı telefondan da iletilebilirsiniz. Fakat Makbul franchise başvurularına olumlu geri dönüş yapmaz. Bu nedenle mülk sahiplerinin mülklerini Makbul’e kiraya vermek için firma ile iletişime geçmeleri daha doğrudur. Kiralık yer öneri formuna https://www.makbul.com/form/kiralik-yeriniz-mi-var linki üzerinden erişilebilirsiniz. Bu formda istenen bilgiler ise aşağıdaki gibidir:

  • Ad soyad
  • Cep telefonu
  • E-posta adresi
  • Mülk sahibinin formu dolduran kişi olup olmadığının bilgisi
  • Önerilen mülkün toplam metrekaresi
  • Satış alanının, varsa bodrum ve asma katın metrekaresi
  • Önerilen mülkün açık adresi
  • Firmaya iletilmek istediğiniz notlar.
  • Maksimum 3 adet olmak üzere firmaya aktarmak istenen dosyalar

Makbul’ün Kaç Tane Bayisi Var?

Makbul bayi sayısı 164’tür. İlk şubesini İstanbul’da açmıştır ve en fazla şube bulundurduğu şehir de İstanbul’dur. Kaliteli ve modern tesislerde üretilmiş olan kuruyemişler ve kuru bakliyatlar, Makbul’ün Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerinde satışa sunulmaktadır. Şubeleri hafta içi 10:00-20:00 ve hafta sonları 10:00-17:00 arasında açıktır. Makbul bayilik sistemi ile çalışmadığından, bu şubelerin hepsi Makbul firması bünyesinde açılmıştır. Yakın vadede de bayi sistemine geçilmesi planlanmamaktadır.

Makbul Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Makbul müşteri hizmetleri telefon numarası, 444 8 808’dir. E-mail yolu ile iletişime geçmek isteyenler için e-posta adresi; makbulsizin@makbul.com.tr adresidir. Whatsapp destek hattı; +90 552 877 84 77’dir. Makbul ile ilgili öneri, şikayet ya da başka bir konu iletmek isteyenler için resmi web sitesinde iletişim formu vardır. https://www.makbul.com/form/iletisim-formu linki üzerinden isim, soyisim, cep telefonu, e-posta adresi, bulunulan şehir ve ilçe, açık adres belirtilerek Makbul’e istediğiniz konuyu iletilebilirsiniz.

Ayrıca Gloria Jeans Bayilik Şartları – Franchise Bedeli Ne Kadar? konumuzu da inceleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın