Seç Market Bayilik Şartları Hakkında ve Başvurusu

 Seç Market Bayilik Şartları Hakkında ve Başvurusu

Besin yaşam için en temel olan ihtiyaçların başında yer almaktadır. Gıda ürünlerinin satıldığı marketlere her gün çok sayıda kişi alışveriş yapmaktadır. Türkiye’nin her şehrinde hizmet sunan Seç Market ürün ve marka çeşitliliği ile adından sıkça söz ettirmektedir. Piyasada bulunan markaların hepsi tek bir yerde birleştirmişlerdir. Bu yönü ile de diğer marketlerden ayrılmaktadır. Taleplerde yaşanan yoğunluk ve aranan her ürüne kolay bir şekilde erişilebildiği için bayilik almak için en uygun marketlerin başında gelmektedir. Akıllara ise Seç Market bayilik şartları nelerdir sorusunu getirmektedir.

Aranan şartlardan önce bayilik vermek için bir adayda aranan bazı özellikler bulunmaktadır. Bunların başında ise istekli olmak, sermayenin yeterli olması ve bu işi yapabileceğine dair bir engelinin olmaması gerekmektedir. En önemli şart ise satış alanının büyüklüğüdür. En az 150 m2 olmalıdır. 250 m2’ye kadar alanlarda olabilir. Bu aralıkta olmasına dikkat edilmelidir. Yaya trafiği açısından yoğun bir konumda olması, market girişinin düz olması ve araçlar içinde bir otoparkı olmalıdır. Bayilik sözleşmesinin süresi ise 3 yıl olmaktadır.

En önemli sorular ise talep edilen ücretler nelerdir ve ne kadardır olmaktadır. Bu işi yapmak isteyen kişiler için sisteme giriş hakkı ücreti belirlenen süreye kadar ücret alınmamaktadır. Sözleşme sürecinde de ise isim hakkı bedeli talep edilmemektedir.

seç marken bayilik şartları

Seç Market Bayilik Şartları İçerisinde Yer Alan Diğer Maddeler

Yaklaşık 2000 ürün seçeneği içerisinden istediğiniz ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Seç market bayilik şartları içerisinde ürün portföyü dışında alabileceğiniz ürünlerde bulunmaktadır. Bu ürünler ise meyve ve sebze başta olmak üzere dilerseniz gazete ve ekmek satışı da yapabilirsiniz. Ayrıca kontörde bu ürünler içerisinde yer almaktadır. Ancak bütün bu ürünlerin hepsi için şirketten onay alınması gerekmektedir. Onayı olmayan bir ürünün satışı yapılamamaktadır. Eğer ürünlerde bir problem yaşanması halinde anlaşılan kişi iade etme hakkına sahip olmaktadır.

Karşılaşılan durumlardan biri ise dönüşüm yapılırken eski kasanın kullanılabilirliği hakkında olmaktadır. Bilgi sistemleri farklı olduğu için kurulum açısından merkez ile uyumlu olmalıdır.

Seç Market Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Aranan Seç Market Bayilik şartları içinde personel sayısı ve çalışma saatleri konusunda net bir durum söz konusu değildir. Duruma göre değişebilmektedir.  Başta bu avantaj olmak üzere diğer avantajlar ise ürünlerin özel indirim ile satın alınmasıdır. Ayrıca mağazanın içinde yapılacak aktivitelerin şirket tarafından desteklenmesidir. Mağazanın açılış sürecinde tabeladan reklama kadar ihtiyaç duyulan her şey ücretsiz bir şekilde gönderilmektedir. Ürünler gönderilen ekipler yardımı ile de yerleştirilmektedir. İhtiyaç duyulan her anda şirket yardımcı olmaktadır.

Seç Market bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın